Server Adı: Knight Pvp Network
Server IP0: ko.knightpvp.net
Kopanel : KnightPvp Online - En iyi PVP Server!
Forum: www.onlineoyunlar.gen.tr
Server Açılış Tarihi: 16.06.2007
Versiyon: 1814 (OTO PATCH Önerilir.)
Serverı Tanıtan Kişi: GmPeacer

Özellikler:

Server;
--------


Arkadaşlar serverimizi bilen bilir..
Serverimizi bugünlerine getiren unsurlardan birisi;
Genel Adminimizin emeği ve kod bilgisi,Diğeri Kullanıcıların emeğine duyduğumuz saygıdır.
Web Site;
KnightPvp Online - En iyi PVP Server! adresi üzerinde bulunmaktadır.
KoPanel;
KnightPvp Online - En iyi PVP Server! adresi üzerinde bulunmaktadır,Serverimiz web üzerinde çok gelişmiş bir panel ile sizlere hizmet verir,Panel sayesinde oynumuz ile ilgili her
bilgiye ulaşabilirsiniz,Ayrıca panelimizde bu işlevlere cezbedici bir arayüz ile ulaşabilirsiniz.

Oyun içi Özellikler;
--------------------
Level olayı;Serverda en yüksek level 83 olarak ayarlanmıştır,Serverdaki tüm karakterler 70 Lv başlar ve 13 worm keserek 83 Lv olur,Statlar başlangıçta verilir, Önce o statlar verildikten sonra,Worm keserken gelen statlar verilmelidir, aksi halde stat sıfırlatmanız gerekir.
İtemler;Başlangıçla birlikte karakterin içinde tüm itemler +10, tüm takılar +0 olarak gelir,Droplar yalnızca moradon da olmak üzere scrool, başlangıç itemler ve takılardan oluşur,Upgrade oranları itemlerde +10 %100, takılarada +0 %0 dır,Scrool, pot vs bitebilecek eşyalar sınırsızdır. Üzerinizde 1 tane bulundurmanız yeterlidir,Hiç bir üyenin item yönünden üstün olmasına izin verilmez.
Sıralama;Serverda Np(national points) sıralamasına göre ilk 50 kişiye kareli,Leader point(sağ taraf)a göre ilk 50 kişiye karesiz,Üstünlük simgesi verilir [ Dragon x1, H x3, Nazi x5, S x16, M x24]Her ayın 1 inde bu sıralama sıfırlanır.
Stat bug;Diğer pvp serverlerin çoğunda statlarınızı sıfırladığınızda 255 point almanız gerekirken,Bug dan dolayı yalnızca 15-20 gibi bi değer alırsınız,Ama bizim serverimizde bu durum tamamen düzeltilmiştir,Sıfırlattığınızda 45 point gelir. Onu harcayıp,Select character yapıp oyuna tekrar girdiğinizde 255 point daha oldugunu görürsünüz.
Launcher; [YENİ]Serverimize Salus'un özel Launcheri ile girme zorunluluğu vardır,Bu launcher usko tarzında ve Türkçe'dir,Oyuna yeni bir özellik eklendiğinde auto-patch sistemi ile data eksikliklerine mahal vermeden,küçük patchler ile oyuna sorunsuz girebilirsiniz.
Mage server;Gelelim serverlarda en merak edilen mage server olayı. 6 mage 2 priest li bi party ile ortalığı yıkmak,Serverimizde tüm klasslar eşittir,Warrior, Rouge, Mage, Priest ve int/str dağılımlı charlardan kesinlikle aynı zevki alabilirsinizVe bir birlerine üstünlükleri söz konusu değildir.
Hile engelleyici AntiCheat; [YENİ]Özellikle bizimki gibi hazır başlangıçlı bir çok private serverda ortalık hileden geçilmez,Sürekli ban yazıları geçilir notice den,Ancak bizim serverimizde Anti-Cheat (hile engelleyici) vardır,Bu sayede Yetkililer akşama kadar player banlayıp,Hem zaman kaybetmezler, hemde bu zaman oyun ve playerlerle ilgilenmeye kalır.Oyun İçi Aktiviteler;

----------
Krallık seçimleri;Her ayın 1 inde bir ay boyunca görev yapıcak 2 ırktan 1er tane kral oyun içi oylamayla seçilir,Oyun içi klan sıralamasına göre o ırkın ilk 5 klanının başkanları otomatik aday olur, ve senatoda oylanır.
Lunar War;Serverimizde hergün düzenli olarak(gecikme, sorun vBulletin.. kesinlikle olmaksızın),İki kez savaş düzenlenir. Bu savaşda savaş alanına savaş başladıktan sonra,3 dakika içinde gelen her ırkdan ilk 5 clan başkanları commander olur ve sorunsuz ata binerler.
Castle Siege War;Serverimizde haftada birkez olmak olmak üzere düzenli olarak sorunsuz delos savaşı yapılır,Kazanan kaleye diğer savaşa kadar bayrağını diker ve bir dahaki savaşta ev sahibi olur.
Snow War; [YENİ]Serverimizde düzensiz olmak üzere eğlencelik kartopu savaşları yapılmaktadır.
Gm Kill Event; [YENİ]Serverimizde düzensiz olmak üzere eğlencelik GM kesme eventleri düzenlenir,Bu eventte GM dokunabilir hale gelir ve pk alanlarında boy gösterir,GM i kesen warder kesmiş gibi ödüllendirilir.Görünüm;----------
Oto G1;Serverimizde bir player kurduğu anda server G5 olarak başlar,Klan kurucusu oyundan çıkıp girdiğinde klan artık G1 dir,Ancak panelde klan gerçek np sine göre derecelendirilir ve ona göre Grade görünür.
Parlak kolluklar;Ortak klan sıralamasına göre np si en yüksek ilk 5 klan G0 olur,Ayrıca kollukları parlar ve bu klanların Leader, Co-Leaderleri(başkan ve asisleri),Troubledot cinsinde Leader ler erkek, Co-Leader ler dişi guard çıkarabilir(heryerde).
Uzun Pelerin; [YENİ]Adminimiz Salus'un özel tasarımı olan uzun(yeterince-yere sarkmaz) pelerin(v1)ler,Renkleri ve desenleri ile Usko yu anımsatmaktadır,Çok yakın bir zamanda da version2 ile kıvrımlı, dalgalı yeni özellikler eklenmeside gündem konusu.
Patos Gloves; [YENİ]Adminimiz Salus'un özel tasarımı olan yumuşak ellikler ile,Artık serverimizde patos glove kullanılabilir hale getirilmiştir.Yetkililer;----------
Gmler;Serverda gündüz ve gece görevli olmak üzere her serverdaki süs olsun diye asılan yazılardan değil,Harbi harbi 7/24 GM ler ve pk charlarında yetkililer vardır,
Yetki;Herhangi bir karışıklığa anında müdahale edilir,Herhangi bir argo ve küfür de kullanıcıyı 1 günlüğüne susturabilir, 3. kez tekrarlanırsa uzaklaştırabilir,Herhangi bir uzaktan vurma vs illegal skill gördüğünde karakterin atağını 1 günlüğüne kesebilir, 3. kez tekrarlanırsa uzaklaştırabilir,Karakter nickinde uygunsuz kelime (argo-küfür-yetkili ismi vBulletin..) varsa uzaklaştırabilir,Player diğer playerlere üstünlük sağlayacak şekilde illegal bir yöntem kullanırsa uzaklaştırabilir,Tüm GM lerimiz deneyimli ve 20 yaş üstü olduğu için kesinlikle sorun sizde olmadıkça sorun yaşamazsınız.Server.ini;
Kod:
[Server]

Count=1
IP0=ko.knightpvp.net
[Version]Files=1299
[IncludeExe]Last=1299